امام جمعه لواسانات تاکید کرد: با توجه به اینکه نمایندگان ستاد بازسازی عتبات عالیات در شهرستان‌ها، کمک‌های خیران را دریافت کرده و آمار ثبت می‌کنند، شایسته است این اقدام خداپسندانه به صورت منسجم از طریق نمایندگی منطقه جمع‌آوری شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه لواسانات، حجت الاسلام والمسلمین سید سعید لواسانی روز سه‌شنبه در دیدار با مسعود اسماعیل بیگی، معاون ستاد بازسازی عتبات عالیات استان تهران بیان داشت: یکی از مباحث مهمی که بایستی برای روحانیون منطقه توجیه شود تا بتوانند در مساجد محلات و روستاها برای مردم شفاف‌سازی کنند، کمک به این ستاد و گام نهادن در امر پر برکت بازسازی عتبات عالیات است که در جلسات مربوطه انجام خواهد شد.

وی افزود: اقدامات تبلیغاتی بصری و سخنرانی‌های متعدد در نماز جمعه‌ها می‌تواند در جذب کمک‌های خیران تاثیرگذار باشد؛ همچنین برخی خیران بایستی به نمایندگی از روند پیشرفت ساخت صحن‌ها بازدید میدانی داشته باشند تا انگیزه برای حمایت ستاد بیش از پیش شود.

مسعود اسماعیل بیگی، معاون ستاد بازسازی عتبات عالیات استان تهران نیز اظهار داشت: بحمدالله فرصت به دست آمده و توسعه صحن‌ها توسط ایران انجام می‌شود، پیشرفت کار خوب است و اصرار ما براساس تاکید امام خامنه‌ای (مدظله العالی) برای مشارکت خیرخواهانه مردم در این راه است، و از بودجه‌های دولتی استفاده نشود.

به گفته وی، مشارکت در ساخت هر یک متر صحن حضرت زینب سلام الله علیها ۴ میلیون هزینه دارد و خیران با پرداخت این مبلغ می‌توانند سند افتخاری دریافت کنند.

اوقات شرعی