امام جمعه لواسانات با بیان اینکه تکیه بر نفت هیچ گاه موجب رشد اقتصادی درکشور نخواهد شد گفت: طی چند سال گذشته نفت به دلیل بی‌کفایتی برخی از مدیران به صورت خام صادر می‌شود که باید از آن جلوگیری شود و لازمه آن یک جهاد اقتصادی است.

fبه گزارش روابط عمومی دفتر و ستاد نماز جمعه لواسانات، حجت‌الاسلام والمسلمین سید سعید لواسانی روز دوشنبه در گفت‌وگو با میزان، ضمن انتقاد از خام فروشی آن را بلای اقتصاد کشور دانست و گفت: نفت ثروت ملی است که اگر تبدیل به محصول و فرآورده شود درآمد‌های بسیاری برای کشور خواهد داشت.

امام جمعه لواسانات ادامه داد: متاسفانه طی چند سال گذشته نفت به دلیل بی‌کفایتی برخی از مدیران به صورت خام صادر می‌شود که باید از آن جلوگیری شود و لازمه آن یک جهاد اقتصادی است.

وی گفت: نفت یک ثروت خدادادی است که می‌تواند موجب پیشرفت کشور باشد، اما در حال حاضر باعث وابسته شدن ما به دیگر کشور‌ها شده است.

حجت‌الاسلام و المسلمین لواسانی با بیان اینکه تکیه بر نفت هیچ گاه موجب رشد اقتصادی در کشور نخواهد شد اظهار کرد: اگر می‌خواهیم به عدالت اقتصادی برسیم و کشور از نظر اقتصادی پیشرفت کند باید از فروش خام نفت جلوگیری کرده و آن را فرآوری کنیم که در این صورت ارزش افزوده فوق‌العاده‌ای خواهد داشت.

منبع: میزان

https://www.mizanonline.com/002kYU

اوقات شرعی