امام جمعه بخش لواسانات گفت: شهروندان در دوره پیشین شهرداری لواسان

سختی کشیدند و زخم خوردند. امید است مدیران جدید شهری امید مردم به شهرداری را بازگردانند.

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه لواسانات، حجت الاسلام سید سعید لواسانی روز شنبه در جلسه مشترک برخی از اعضای ستاد با جعفر محمدرضا بیک لواسانی، شهردار و حبیب اله شیرخانی، رئیس شورای اسلامی شهر لواسان اظهار داشت: ما انقلاب کردیم تا اسلام در زمین تحقق پیدا کند، اما گاهی همین دنیا ما را به فراموشی می‌اندازد!

️وی افزود: باید از خود سوال کنیم، چرا انقلاب کردیم و با ابر قدرت ها درگیر شدیم؟ چون برخی از ما یا در میانه راه پشیمان شدیم یا فراموش کردیم هدفمان چه بوده و به انحراف می‌رویم.

️امام جمعه لواسان با اشاره به اتهامات اکبر طبری خاطرنشان کرد: اتهام وی تنها رشوه خواری نیست بلکه جرم اصلی او بی اعتبار کردن عدالت و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

️لواسانی تصریح کرد: ایجاد شفافیت در کارمان بسیار مهم است و لازمه تحقق آن دنبال کردن‌ش با فکر، عقبه نگری و تحقیق است؛ گرچه امکان دارد با ممانعت برخی مواجه شود
اما این کار جهاد است.

وی خطاب به مدیران شهری لواسان با بیان اینکه سالم آمده اید، ان شالله سالم هم بروید تاکید کرد:نظارت در کار شما نکته بسیار مهمی است چرا‌که شاید همه ما متقی نباشیم و لازم باشد برای اجرای سالم و موفق امور نظارت اجرایی، نظارت عالی و شفافیت وجود داشته باشد.

️امام جمعه لواسان گفت: شهردار جدید باید مراقبت کند که تحت تاثیر خواص پرتوقع که جز به منافع خود نمی‌اندیشند، همچنین مدیرانی که دنبال لابی هستند و فضای مجازی فیک که بنا دارد با شلوغ کاری، وی را تحت تاثیر قرار دهد، قرار نگیرد و امید مردم به شهرداری را احیا کند.

لواسانی تاکید کرد: راه تحقق این مهم، خدمت صادقانه و مخلصانه است و برای این خدمت باید برنامه ریزی داشت؛ برنامه ریزی جامع و درست که نیاز به مطالعه و فکر درست دارد.

وی تصریح کرد: اولویت ایجاد شفافیت در همه امور به ویژه فرآیند صدور پروانه و نظارت دقیق در اجرای آن است. شما گذشته از کنترل ها و نظارت های معمول باید به تعبیر امیرالمومنین سلام الله علیه عیونی داشته باشید تا از وضع زیردستان‌تان به شما گزارش دهد.

امام جمعه لواسان با تاکید بر لزوم پاک دستی و مراقبت ویژه از خود و نیروهای شهرداری اذعان داشت: تا زمانی که به مردم خدمت می‌کنید از شما پشتیبانی خواهم کرد، و اگر خدای ناکرده انحرافی از مسیر ایجاد شود، تکلیف دیگری بر عهده داریم.

وی با اشاره به اهمیت اقدامات فرهنگی خاطرنشان کرد: اصلاح و ارتقا مسائل فرهنگی اجتماعی از دیگر مساله مهم در کار شما به شمار می‌آید؛ لباس فرهنگی مهم نیست، محتوا فرهنگی مهم است و بایستی به آن توجه ویژه‌ شود.

اوقات شرعی